Gizlilik2021-06-18T02:14:20+03:00

copperyard.com sitesine üye olurken veya yaptığınız alışverişlerde verdiğiniz kişisel bilgilerinizin kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmayacağını garanti ederiz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşılabilir. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliklerini iptal eden kullanıcıların tüm bilgileri silinir. Üyeliğinizi iptal etnek için bilgi@copperyard.com adresine üyelikten ayrılma nedeninizi bildiren bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

Haber, duyuru, kampanya vs. bilgilendirmeler e-posta adresinize onayınız alınarak gönderilir.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle copperyard.com sisteminde tutulmamaktadır. Kredi kartı işlemleri bankaların kendi sistemlerinde gerçekleştirilmektedir. Her siparişte kredi kartı bilgileri çalışılan bankanın sistemi tarafından yeniden istenir.

copperyard.com sitesi üzerinden diğer sitelere reklam/tanıtım amaçlı verilen linklerde yönlendirilen sitenin güvenliğinden ve güvenlik ilkelerinden copperyard.com sorumlu değildir.

Go to Top